Depilacja u warszawskiej kosmetyczki

Standard

Depilacja to zabieg coraz częściej wykonywane przez klientki salonów kosmetycznych w Warszawie (lista na stronie: https://swiaturody.com/Warszawa,Kosmetyczka,9.html). Wiele z nich decyduje się na trwałą depilację, co daje ogromny komfort i pozwala zaoszczędzić nasz cenny czas. Zabiegi trwałej depilacji są w stu procentach bezpieczne dla naszego zdrowia i nie niosą za sobą żadnych powikłań. Jedynymi przejściowymi niedogodnościami może być zaczerwienienie skóry oraz jej świąd lub pieczenie. Jednak dolegliwości te zazwyczaj mijają najpóźniej po około trzech dniach. Zabiegi trwałej depilacji nie wymagają ogromnych przygotowań. Jedynym przygotowaniem jest zapuszczenie włosków okolicy depilowanej do odpowiedniej długości, tak aby dana metoda mogła należycie zadziałać.

Najbardziej popularną metodą trwałej depilacji jest ta wykonywana laserem. Pozwala ona w bezpieczny i nieinwazyjny sposób usunąć zbędne owłosienie w każdego regionu naszego ciała. Działanie depilacji laserowej jest bardzo proste. Wiązka światła uszkadza cebulkę włosa oraz jego korzenie. Metoda ta po raz pierwszy została użyta w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Ważną informacją dla pacjentów, którzy pragną wykonać ten zabieg jest zakaz opalania przez co najmniej miesiąc przed zabiegiem. Zaleca się aby była wykonywana w okresie zimowym. Powierzchnia depilowanej skóry nie może być sucha oraz nie powinna zawierać żadnych podrażnień. Zabronione jest także stosowanie kremów, które zawierają witaminę A, C lub retinol. Osoby, które są po zabiegu przez co najmniej od dwóch do czterech dni nie powinny używać dezodorantów. Powinien być powtarzany co cztery do ośmiu tygodni, aż do uzyskania zadowalającego efektu utraty nadmiaru owłosienia. Niestety zabiegu tego nie mogą wykonywać osoby w ciąży, chorujące na cukrzycę, bielactwo lub padaczkę. Nie powinno wykonywać się również tego zabiegu u osób z rozrusznikami serca lub po świeżych zabiegach chirurgicznych oraz u ludzi, którzy cierpią na aktywne infekcje skórne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>