Piękna cera każdego dnia

Standard

Piękna, rozświetlona i gładka skóra twarzy nadaje kobiecie dziewczęcego wdzięku każdego dnia. Niestety jednak wszelkiego rodzaju zaskórniaki i wykwity nękają każdą z pań. Mało która może się bowiem poszczycić nieskazitelną cerą. Zazwyczaj ratujemy się codzienną warstwą makijażu, która zdecydowanie pogarsza sytuację.

Jak zaradzić temu problemowi i uzyskać, zwłaszcza latem, promienisty wygląd bez użycia podkładu i pędzla? Bardzo ważna dla naszej skóry jest zdrowa dieta, bez której się nie obędzie. Niektóre ostre i przetworzone produkty mogą powodować poważne kłopoty z cerą. Należy również przyjmować codziennie duże ilości czystej wody. Jeżeli jednak zdrowa dieta i odpowiednie nawadnianie nie wystarczą, z pomocą na pewno przyjdzie pobliski salon kosmetyczny. Kosmetyczki z Krakowa oferują swoim klientkom wiele różnych zabiegów oczyszczających i odżywiających skórę. Wśród nich niewątpliwie prym wiodą mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny.

Pierwszy zabieg polega na ścieraniu przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonego urządzenia kolejnych zrogowaciałych warstw naskórka. Mogą one wyglądać nieestetycznie; skóra jest poszarzała i zanieczyszczona. Natomiast po usunięciu jest ona świeża i odżywiona, a wygląd twarzy zdecydowanie młodszy. Jest to zatem mikropeeling wykonany metodą mechaniczną, dzięki czemu jego skuteczność jest o wiele większa niż skuteczność peelingu wykonanego za pomocą popularnych dostępnych w drogeriach środków. W zależności natomiast od zastosowanego urządzenia oraz metody wyróżnia się trzy rodzaje mikrodermabrazji: diamentowa, tlenowa, korundowa. Drugi zabieg, peeling kawitacyjny, następuje w wyniku interakcji fal ultradźwiękowych i wody – skierowane w kierunku zwilżonej skóry fale ultradźwiękowe wywołują bowiem proces kawitacji, ten z kolei prowadzi do bezbolesnego i bezpiecznego czyszczenia skóry metodą niemechaniczną. Poza oczyszczeniem proces ten prowadzi do poprawy krążenia oraz delikatnego wygładzenia zmarszczek, dzięki czemu klientka otrzymuje nową, młodszą twarz oraz więcej pewności siebie i lepsze samopoczucie. Zarówno pierwszy, jak i drugi zabieg powinna wykonać wykwalifikowana kosmetyczka. Kraków dysponuje wieloma miejscami, w których możemy w taki bezpieczny i bardzo skuteczny sposób sprawić, by nasza skóra stała się młodsza i piękniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>