Śnieżnobiały uśmiech już na wyciągnięcie ręki

Standard

Zdrowy uśmiech to nasza wizytówka. Posiadanie estetycznego uzębienia istotne jest w każdym aspekcie naszego życia. Dzięki niemu zyskujemy pewność siebie, która pozwala czuć się swobodnie w każdej, nawet najbardziej stresującej sytuacji. Jest jednak kilka zagrożeń (szczegóły na blogu), które powodują, że kondycja naszych zębów może się pogorszyć. Oprócz stosowania profilaktyki w postaci codziennego szczotkowania, nitkowania i stosowania płynu do płukania jamy ustnej czy pasty (informacje na stronie www), zwróćmy też uwagę na barwę naszych zębów. Tu ogromne znaczenie ma picie kawy, herbaty, palenie papierosów czy spożywanie produktów zawierających barwniki spożywcze. Te nie pozostają bez znaczenia dla naszego uzębienia. Warto więc zastanowić się nad odstawieniem tych specyfików, a jeśli to niemożliwe, wybieleniem zębów.

W tym celu warto zapoznać się z ofertą dentysty ze Szczecina. To propozycja wielu renomowanych gabinetów (więcej: info na dentysta-stomatolog.com), które swoim doświadczeniem i profesjonalizmem zapewnią nam zadowolenie z pięknego uśmiechu. Stosując skuteczne i bezpieczne metody wybielania, przywracają naszym zębom naturalny i śnieżnobiały wygląd, który w tych czasach jest niezwykle pożądany.

Stomatolog w Szczecinie proponuje zabiegi wybielania z użyciem kilku metod. Najbardziej znaną jest oczywiście wybielanie poprzez nałożenie specjalnego żelu i poddanie zębów działaniom lampy naświetlającej. W ten sposób podczas jednej wizyty możemy rozjaśnić ich koloryt o kilka tonów. Cały zabieg trwa około 1 godzinę, a efekty utrzymują się do 3 lat.

Kolejną techniką wybielania jest zastosowanie nakładki. Te możemy stosować we własnym zakresie, uwzględniając przy tym instrukcję dentysty. Nakładki wykonywane są na zamówienie i niezbędna jest do tego wizyta u lekarza, pobiera on odciski naszej szczęki. Na kolejnej wizycie odbieramy nakładki wraz z preparatem wybielającym o niższym stężeniu, który stosowany powinien być przez kolejne dwa tygodnie na noc. W ten sposób otrzymujemy stopniowe, ale bardzo trwałe efekty.

Ostatnią, najbardziej efektywną metodą, jest stosowanie nakładek wraz z naświetlaniem lampą. Tu niezbędna jest również wizyta na fotelu dentystycznym, w którym poddamy się zabiegowi naświetlania, a następnie w domu z użyciem nakładki utrwalimy osiągnięte rezultaty.

Pamiętajmy, że zabieg wybielania stosować można tylko na zdrowe żeby. W pierwszej kolejności zdrowie, a dopiero później wygląd. Ta zasada powinna przyświecać nam w każdym aspekcie życia, również w zakresie naszego uśmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>