Stomatologia w Kielcach

Standard

Mając problemy z jamą ustną czy to zębami, czy innymi tkankami lub nawet ze stawem skroniowo-żuchwowym, natychmiast należy podjąć kroki celem ich wyleczenia i pozbycia się . Stomatologia to dziedzina, która zajmuje się tymi właśnie zagadnieniami. Aby móc pracować w gabinecie stomatologicznym, trzeba skończyć pięcioletnie studia oraz odbyć staż podyplomowy i zdać Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy. Tak duże restrykcje dotyczące tego zawodu dają nam pewność, że każdy dopuszczony do wykonywania zawodu dentysta jest profesjonalistą. Jednak jak w każdym zawodzie można trafić różnie, a my przecież chcemy, by nasz uśmiech wyglądał pięknie i zdrowo, ale też żeby jego wyglądem zajął się ktoś sympatyczny, uprzejmy i delikatny.

W Kielcach jest wielu dobrych stomatologów, dlatego z dużym prawdopodobieństwem trafimy do jednego z nich. Przed wizytą warto jednak zasięgnąć opinii znajomych. Korzystając z usług dentystycznych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia nie mamy możliwości wpływu na to, kto będzie stał przed naszym fotelem, toteż większość z nas decyduje się na wybór lekarzy prowadzących własną praktykę w prywatnym gabinecie.

W Kielcach na specjalne wyróżnienie w oczach pacjentów zasługuje lekarz dentysta Dorota Grudzień, która w rodzinnym gabinecie przy ulicy Wawrzyńskiej 23, dokonuje prawdziwych metamorfoz uśmiechu, dbając przy tym o dobre samopoczucie swoich pacjentów. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o rejestracji, która możliwa jest zarówno przez internet jaki i telefon. O panu Pawle Baranowiczu, mającym swój gabinet przy ulicy Słowackiego, możemy usłyszeć wiele pochlebstw. Ta, która najbardziej zapada w pamięć to: „ Jestem po dwóch zabiegach chirurgicznych u Pana Doktora i jego Drużyny(…) fantastyczni ludzie, prawdziwi zawodowcy(…) są dla mnie na medal”. Opinia ta dodaje pewności o ogromnych umiejętnościach pana Baranowicza i jego pozytywnym podejściu do pacjenta.

Mieszkańcy Kielc mogą zatem być spokojni o swoje zdrowie przynajmniej w kwestii stomatologii, bowiem ta w ich mieście jest na bardzo wysokim poziomie. Jedynym mankamentem jest to, że do dobrego specjalisty trzeba długo czekać, dlatego należy pamiętać o rejestracji. Dbajcie o siebie pod każdym kątem, a na swoich lekarzy i stomatologów wybierajcie tylko najlepszych! Choć zdecydowanie lepiej zadbać o to, by zbyt często do nich nie trafiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>